رخ بازکن

این دستگاه با استفاده از بالاترین تکنولوژی کمک به مراحل  چرم سازی نموده و در مقایسه با نسل قدیم این دستگاها که ورود و خروج چرم از یک سمت بود این دستگاه دارای ورود از جلوی دستگاه روی تسمه نقاله پی وی سی و خروج از پشت دستگاه روی نمد فشرده.

۲ عدد تیغ کند استیل در جهات دوارانی متفاوت در ابتدا روسطح چرم کار میکنند که موجب باز شدن تمامی چروکها و اعوجاج های چرم می شود و سپس چرم بین دو نمد با فشار قابل تنظیم قرار گرفته و تیغ دومی شروع به باز کردن چرم می کند.این روش بهترین روش برای بهبود الیاف چرم و یکنواختی آنهاست که علاوه بر این عوامل باعث افزایش سطح چرم نیز می شود.

تیغ های تعبیه شده با گامهای مختلف می باشد که براحتی با توجه به نوع چرم می تواند آنها را با جک تعبیه شده تعویض کرد.

دارای ۲ گیربکس خورشیدی برای چرخاندن نمدها میباشد. در مجموعه فشار غلطکهای نمد سیستم دارای ۲ انباره (آکومولاتور)برای میرا کردن فشار های وارد می باشد که باعث پخش شدن فشار روی سطح چرم و جلوگیری از فشار آمدن به دستگاه و افزایش عمر دستگاه می شود.

مهمترین و حساس ترین قسمت دستگاه سیستم کنترل دستگاه می باشد که در آن از کامپیوتر(hmi)و صفحه نمایشگر لمسی (plc)قابل برنامه ریزی استفاده شده. روی تسمه نقاله دستگاه شاخک های آب سنج موجود می باشد که زمان ورود چرم را متوجه شده و به صورت اتوماتیک تغییر تیغ ها را انجام می دهد.دستگاه به صورت اتومات تعداد چرمهای فراوری شده را اندازه گرفته و به کاربر نشان می دهد.

کلیه پارامترهای دستگاه از قبیل  سرعت ورود و خروج؛کارکرد تیغ ها؛  ساعت کار دستگاه ؛؛تمام موارد ایمنی در کنترل دستگاه در این مجموعه قابل مشاهده و تغییر می باشد.طراحی نرم افزاری به گونه ای انجام شده که خطای اپراتور را به صفر رسانده و در صورت مشاهده هر گونه خطا ناشی از خرابی یا استفاده نادرست به سرعت دستگاه از کار ایستاده و خطای مورد نظر را نمایش می دهد .