وکیوم طبقاتی

این دستگاه با استفاده از بالاترین تکنولوژی کمک به مراحل  چرم سازی نموده و در مقایسه با خشک کنهای افقی از سرعت و کیفیت بسیار بالای برخردار می باشد . در حجم اشغالی کمتر و در طبقات مختلف از ۱ تا ۳ طبقه امکان تولید دارد. این دستگاه دارای میزهای تمام استیل می باشد که کاملاً پرداخت شده و در داخل آنها چرخش آب گرم باعث گرم شده میز می شود و هر میز با میز بالای بدون کمترین پرت هوایی هوابند می شود تا از طریق پمپ خلأ هوای روی سطح میز تخلیه  شده و عمل خشک کنی چرم در خلأ انجام شود که موجب افزایش سرعت خشک کن و باز شدن الیاف چرم می شود بدون هیچگونه جمع شدگی.سطح چرم قبل و بعد از این عملیات را اگر اندازه بگیریم  شاهد افزایش سطح چرم خواهیم بود.

در خشکن های چند طبقه سطح میز همواره در بهترین حالت ارتفاعی از اپراتور قرار می گیرد که برای برذاشتن و گذاشتن چرم هیچ مشکلی نباشد.

سیستم هیدرولیک بسیار ساده و کم استحلاک دستگا ه به گونه ای طراحی شده تا سرعت بالا و پایین رفتن هر طبقه به صورت مجزا کنترل شود و برای جلوگیری از اعوجاح سطحی میز ؛یک میله سرتاسری در داخل میز از دو طرف میز  حرکت را کنترل می کند تا با یک سرعت یکنواخت بالا و پایین رود.

از بهترین نوع توری تمام استیل با مش ریز استفاده شده تا در هنگام خشک کردن روی سطح چرم بنشیند و مانع از جمع شدگی شود و کمک به خشک کردن یکنواخت چرم بکند.

مهمترین و حساس ترین قسمت دستگاه سیستم کنترل دستگاه می باشد که در آن از کامپیوتر (hmi)و صفحه نمایشگر لمسی (plc) قابل برنامه ریزی استفاده شده کلیه پارامترهای دستگاه از قبیل   دما در چند نقطه میز؛ ؛ساعت کار دستگاه ؛؛تمام موارد ایمنی در کنترل دستگاه در این مجموعه قابل مشاهده و تغییر می باشد.طراحی نرم افزاری به گونه ای انجام شده که خطای اپراتور را به صفر رسانده و در صورت مشاهده هر گونه خطا ناشی از خرابی یا استفاده نادرست به سرعت دستگاه از کار ایستاده و خطای مورد نظر را نمایش می دهد.

ابعاد میز واکیوم ۳ در ۷ و ۲.۵ در ۶ متر می باشد که با توجه به سفارش مشتری می تواند تغییر کند.تعداد طبقات از ۱ تا ۳ طبقه می تواند متغییر باشد.