پرس غلطکی

 

این دستگا ه با استفاده از بالاترین تکنولوژی کمک به مراحل پایانی چرم سازی نموده به این روش که با عبور رخ چرم از روی غلطک حکاکی داغ با فشار و دمای متغییر قابل کنترل شده طرح مورد نظر کاملاُ روی سطح چرم شکل می گیرید.

در مقایسه با پرسهای سیلندری دارای سرعت و کیفیت بسیار بالای  می باشد .به علت تماس کامل سطح چرم با سطح غلطک دوار در یک مرحله طرح حک شده روی چرم بدون هیچگونه بهم خوردگی و اعوجاج می باشد.

این دستگاه به صورت پیش فرض دارای یک غلطک سنگ خورده آبکاری شده(غلطک آینه) برای پرس صاف می باشد و بصورت آپشنال غلطکهای طرح دار دیگر که جکهای تعبیه شده در دستگاه براحتی قابلیت تعویض غلطک را محیا نموده است.

تسمه نقاله  خروجی دستگاه از جنس نمد فشرده ایتالیایی می باشد که تاثیر مشهودی در جنس نهای می گذارد.

سیستم گرم کردن غلطک های دوار از طریق مجموعه روغن داغ انجام می شود که به گونه ای طراحی شده تا با کمترین روغن و در سریعترین سرعت زمان با کمترین اتلاف انرژی غلطک ها داغ شده.

سیستم فشار غلطک روی چرم به  گونه ای می باشد تا به فشار نهای رسیده وفشار از طریق شیر قفل کن نگهداشته می شود  سپس مجموعه هیدرولیک قطع می شود تا بشدت در مصرف برق  صرفه جویی شود و همچنین عمر مجموعه هیدرولیک را افزایش دهد.

سیستم اتوماسیون دستگاه شامل کامپیوتر قابل برنامه ریزی  می باشد و پارامترها از طریق صفحه نمایشگر کنترل و تغییر می یابند.

کلیه پارامترهای دستگاه از قبیل   دما در چند نقطه ؛ساعت کار دستگاه ؛ ساعت روشن شدن المنتها؛تنظیم سرعت ورودی و خروجی؛ تمام موارد ایمنی در کنترل دستگاه در این مجموعه قابل مشاهده و تغییر می باشد.طراحی نرم افزاری به گونه ای انجام شده که خطای اپراتور را به صفر رسانده و در صورت مشاهده هر گونه خطا ناشی از خرابی یا استفاده نادرست به سرعت دستگاه از کار ایستاده و خطای مورد نظر را نمایش می دهد .

 

۳۱ ۲۵ مدل
میلیمتر ۳۱۰۰ ۲۵۰۰ طول مفید
کیلوگرم/سانتی مترمربع ۲۰۰ ۲۰۰ فشار کاری
کیلو وات ۳۶.۵ ۳۶.۵ نهایت قدرت
درجه سانتیگراد ۱۸۰ ۱۸۰ نهایت دما
متر/دقیقه ۱۲ ۱۲ سرعت کار نهایت
کیلو گرم ۸۴۸۰ ۷۴۶۰ وزن دستگاه با یک غلطک
کیلو گرم ۱۴۰۰ ۱۴۰۰ وزن هر غلطک
میلیمتر ۴۰۱۰*۲۰۲۰*۱۸۶۰ ۴۰۱۰*۲۰۲۰*۱۸۶۰ ابعاد دستگاه